Пропонуємо підприємствам скористатися можливістю придбати розроблену нами «Методику розрахунку питомих норм витрат паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) на продукцію, що виробляється для підприємств машинобудівного комплексу», погоджену Державним комітетом України з енергозбереження.

 

Також, з метою уникнення економічних санкцій та адміністративних штрафів через відсутність погоджених загальновиробничих норм паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР), пропонуємо наступні послуги:

  1.  Аналіз та надання експертної оцінки для погодження  загальновиробничих норм паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) для підприємств усіх форм власності.
  2. Аналіз, надання експертної оцінки та погодження загальновиробничих норм паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) для підприємств усіх форм власності, які мають напрямок роботи  у хімічній та машинобудівній  галузі.
  3. Проведення енергетичного обстеження підприємств :
  • Технічні характеристики споживачів повітря, технічної води, тепла і електроенергії, системи опалення, вентиляції, гарячого водопостачання;
  • аналіз витрат тепла на власні потреби котельних, паро-конденсатний і тепловий баланси та їх аналіз;
  • обстеження основних споживачів електроенергії на підприємствах.

    4 . Розробку загальновиробничих норм паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) для підприємств усіх форм власності  та надання пропозицій щодо заходів з метою зниження витрат паливно-енергетичних ресурсів. /Окрім  підприємств  металургійного комплексу/