ДП «ЦОІ» відповідно до статуту, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 16.08.2017 № 2612/5, засноване на державній власності та належить до сфери управління Міністерства юстиції України.

ДП «ЦОІ» володіє багаторічним досвідом у сфері виконання робіт з незалежної оцінки та займає одне з провідних місць на даному ринку послуг.

Головними перевагами ДП «ЦОІ» є висока якість, виконання робіт в короткий, заздалегідь обговорений термін, оперативність, низькі ціни на послуги, порівняно з приватними компаніями, що в свою чергу дозволило підприємству зарекомендувати себе в якості надійного партнера при оцінці квартир, будинків, нежитлових приміщень, великих промислових підприємств, основних засобів, комунікацій, транспортних засобів та інших видів рухомого та нерухомого майна, незалежно від форми власності.

У своїй діяльності ДП «ЦОІ» завжди націлене на отримання позитивних результатів для своїх замовників, а також гарантує дотримання повної конфіденційності та лояльне ставлення по відношенню до кожного з них.

Оцінювачі ДП «ЦОІ» – це команда професіоналів з практичним досвідом виконання робіт незалежної оцінки понад десять років.

На підставі вищевикладеного, державне підприємство «Центр оцінки та інформації» пропонує свої послуги з проведення всіх видів незалежної оцінки з визначення вартості цінних паперів, майна, майнових прав та нематеріальних активів, а також гарантує професійне, оперативне та якісне виконання даних послуг.

У разі, якщо Вас зацікавила наша пропозиція, а також з метою узгодження питань щодо обсягів робіт, їх вартості, строків виконання робіт тощо Ви можете звернутися до державного підприємства «Центр оцінки та інформації» за телефоном – 217-70-20.

Сподіваємося на довготривалу та плідну співпрацю.