Компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії!

розміщено в: Без категорії | 0

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів №64 «Питання надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії».

 

Відповідно до постанови, запроваджено надання компенсації на оплату електричної енергії, спожиту у I кварталі 2021 р., у зв’язку з відміною окремих знижених тарифів деяким категоріям споживачів (крім тих, які отримують житлову субсидію):

 

  • населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості), і станом на 31 грудня 2020 р. мало право на знижений тариф;
  • населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості), і станом на 31 грудня 2020 р. мало право на знижений тариф;
  • багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

 

Розрахунок компенсації для споживачів з електроопаленням та негазифікованих, буде виконуватись в межах 3000 кВт*год.

 


 

Більше інформації щодо питань з надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії можна переглянути в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України» № 11 від 12 лютого 2021 року.

 

За більш детальнішою інформацією звертайтесь до відділу збуту:

  1. (044) 517-68-48, (044) 517-70-20
  2. peredplata@dpcoi.com.ua
  • Вартість місячної передплати в друкованому вигляді — 960 грн/ два рази на тиждень.
  • Вартість місячної передплати в електронному  вигляді vespi.dpcoi.com.ua — 390 грн/2 рази на тиждень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *