Кабмін визначив порядок використання коштів для створення центрів креативної економіки!

розміщено в: Без категорії | 0
☝️Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України №208 від 17 березня 2021 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення центрів креативної економіки»☝️
Головним розпорядником коштів визначено Міністерство з розвитку громад та територій. У державному бюджеті на 2021 рік на створення центрів передбачено 110 167,0 тис. гривень.
Кошти будуть спрямовані на спорудження (нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт) будівель 🏫 для розміщення центрів креативної економіки, та на виготовлення проектної документації для реалізації проектів.
Для надання бюджетних коштів визначено наступні умови, ☝️зокрема строк реалізації проєктів не повинен перевищувати двох років, під час розроблення документації мають бути враховані потреби осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, також має буте наявне фінансово-економічне обґрунтування спроможності довгострокового функціонування таких центрів, проєкти мають відповідати пріоритетам, визначеним у програмних та стратегічних документах розвитку територій.
Створення таких центрів креативної економіки дозволить підвищити 🔝 інвестиційну привабливість в містах різного масштабу та з різними соціально-економічними умовами.

Більше інформації щодо порядку використання коштів для створення центрів креативної економіки можна переглянути в інформаційному бюлетені «Офіційний вісник України» № 25 від 2квітня 2021 року.

З питань придбання інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України» звертайтесь до відділу збуту:
☎️(044) 517-68-48, (044) 517-70-20
📩peredplata@dpcoi.com.ua
Вартість передплати за 1 місяць становить:
🔸друкований варіант— 960 грн/виходить 2 рази на тиждень;
🔸електронний варіант – доступ до сайту vespi.dpcoi.com.ua — 390 грн/ оновлюється 2 рази на тиждень;
🔸на CD-диску – 500 грн/виходить 1 раз на місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *